Unkarissa toukokuussa

KERÄNEN KAUKO 28.05.2011 09:22

Laitoin tuonne semmoisen läpileikkauksen reissusta: www.suutarikake.fi jos jotakin kiinnostaa ja auttaa edessä olevaan matkakuumeeseen. Aika paljon on lintuja, mutta on siellä jotain muutakin.

Varoitus! Ei tosikoille!

Jos jollekin ei ole tuttu tuo systeemi, niin klikkaa linkeistä Kuvia(foto) ja sieltä aukeaa useita albumeja omaan ikkunaan. Seuraavaksi klikkaa jotain albumia, kuvat tulevat pieninä näytölle. Sitten klikkaat vasemmassa yläkulmassa sanaa:DIAESITYS. Vielä jos haluat täysin näyttösi kokoiseksi paina vielä näppikseltä F11

Katseluhetkiä :)

HALINEN HARRI 28.05.2011 10:21

Kiitos Unkarin kuvista, samoja maisemia ajoimme sinua kai pari viikkoa aiemmin.

KERÄNEN KAUKO 28.05.2011 16:03

Sen takia laitoin niitä, että jos niissä on jollekin muistelemista tai uuden suunnitteluun jotain apua tai ajan vietettä. Silloin ei ole hommani mennyt hukkaan kuvien suhteen :)

HALINEN HARRI 28.05.2011 16:41

Tässä sinulle yksi lintukuva Hortobagystä jossa poikaset koulutuksessa.

KERÄNEN KAUKO 28.05.2011 21:28

Hieno kuva :)

Osallistuaksesi keskusteluun siirry jäsenkirjautumiseen tai vierailijoille tarkoitettuun Facebook-tunnistautumiseen.